UPIS DJETETA U DJEČJI VRTIĆ

UPIS DJETETA U DJEČJI VRTIĆ "SREDNJACI" - 2020./2021. PEDAGOŠKA GODINA

ovim putem vas obavještavamo da će se upisi u dječje vrtiće kojima je osnivač Grad Zagreb, ove godine po prvi puta provoditi na daljinu, odnosno elektroničkim putem.

Prijave za upis djece u programe predškolskog odgoja i obrazovanja zaprimat će se od 25. svibnja 2020., a o svim detaljima bit ćete pravodobno obaviješteni.

Podnošenje zahtjeva za upis moguće je isključivo putem e-Pisarnice na poveznici Pristup u e-Upise u dječje vrtiće kojima je osnivač Grad Zagreb u periodu dok je aktivan redovni upisni rok odnosno od 25. svibnja do 5. lipnja 2020:

Obavijest o upisu djece rane i predškolske dobi u programe predškolskog odgoja i obrazovanja za 2020./2021. pedagošku godinu.

Ponuda posebnih programa u Dječjem vrtiću "Srednjaci" - detaljne informacije o programima pronađite ovdje

OBRASCI:

1. Zahtjev za upis djeteta u dječji vrtić - jaslice i vrtić