AKTIVNOSTI

ODGOJNO- OBRAZOVNI RAD NA DALJINU

stručni tim i odgojitelji Dječjeg vrtića "Srednjaci" pružat će podršku vašoj roditeljskoj ulozi kako bismo što lakše prošli kroz ovu složenu situaciju u kojoj se trenutno nalazimo.

Odgojitelji će putem elektroničke pošte odgojne skupine i web stranice vrtića nastojati održavati vezu s vašom djecom.
Skupine koje nisu prakticirale ovakav oblik komunikacije s roditeljima istu će pokrenuti u sljedećih nekoliko dana.

Sadržaji komunikacije bit će usmjereni na:

• stvaranje pozitivnog ozračja;
  • pedagoške materijale i ideje za rad roditelja s djecom kod kuće;
  • prijedloge aktivnosti djece i roditelja (pjesmice, brojalice, pokretne igre, male scenske improvizacije, prijedlog priča i slikovnica, upute za izradu pojedinik sredstava za igru, obilježavanje važnih datuma, blagdana, praznika i dr.);
  • prijedloge za roditelje o kvalitetnim odgojno-obrazovnim, dokumentarnim i sličnim video materijalima na svim medijskim platformama.
​Svi sadržaji koje ćete dobivati bit će planirani sukladno razvojnim potrebama i interesima djece, odnosno njihovom trenutnom psihofizičkom statusu.

Nadamo se i vjerujemo da ćemo vam biti od pomoći kako bismo zajedno mogli podupirati cjeloviti razvoj vaše djece.

Stručni tim i ravnateljica Lidija Janeš

Ukoliko imate pitanja, osim odgojiteljima možete se javiti na e-mail vrtića: vrtic.srednjaci@zagreb.hr

NA LIJEVOJ STRANI MOŽETE PRONAĆI SADRŽAJE ZA ODGOJNU SKUPINU VAŠEG DJETETA!