Za roditelje

• 24. 8. 2020. UPUTE HZJZ-a za sprječavanje i suzbijanje epidemije Covid-19 (predškolske ustanove) preuzmite OVDJE.

• REZULTATI UPISA DJECE U DJEČJI VRTIĆ SREDNJACI - 2020./2021. PED. GOD
            Rezultati upisa.pdf

• 20. 5. 2020. Nove upute HZJZ-a za sprječavanje i suzbijanje epidemije Covid-19 (predškolske ustanove) preuzmite ovdje.

• UPIS DJETETA U DJEČJI VRTIĆ "SREDNJACI" - 2020./2021. PEDAGOŠKA GODINA

ovim putem vas obavještavamo da će se upisi u dječje vrtiće kojima je osnivač Grad Zagreb, ove godine po prvi puta provoditi na daljinu, odnosno elektroničkim putem.

Prijave za upis djece u programe predškolskog odgoja i obrazovanja zaprimat će se od 25. svibnja 2020., a o svim detaljima bit ćete pravodobno obaviješteni.

Podnošenje zahtjeva za upis moguće je isključivo putem e-Pisarnice na poveznici Pristup u e-Upise u dječje vrtiće kojima je osnivač Grad Zagreb u periodu dok je aktivan redovni upisni rok odnosno od 25. svibnja do 5. lipnja 2020:

Obavijest o upisu djece rane i predškolske dobi u programe predškolskog odgoja i obrazovanja za 2020./2021. pedagošku godinu.

Ponuda posebnih programa u Dječjem vrtiću "Srednjaci" - detaljne informacije o programima pronađite ovdje

• 11. 5. 2020. OBAVIJEST RODITELJIMA

Od 11. 5. 2020. do 22. 5. 2020. godine Dječji vrtić "Srednjaci" radi po posebnoj organizaciji rada. U navedenom razdoblju strogo je zabranjen ulazak roditeljima u vrtić. U hitnim i izvanrednim situacijama molimo vas nazovite na 099 369 3481.

Organizacija rada od 25. 5. 2020. bit će sukladna Uputama HZJZ-a te vas stoga molimo da pratite obavijesti na internetskoj stranici vrtića i elektroničkoj pošti skupine vašeg djeteta.

Zahvaljujemo na suradnji i razumijevanju,

Uprava Dječjeg vrtića "Srednjaci"

• 5. 5. 2020. Preporuke za rad s djecom rane i predškolske dobi u dječjem vrtiću preuzmite ovdje

• 4. 5. 2020. VAŽNA OBAVIJEST!

Hrvatski zavod za javno zdravstvo je 29. 4. 2020. propisao Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije Covid-19 za ustanove ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja te osnovnoškolske ustanove u kojima je osigurana mogućnost zbrinjavanja djece rane i predškolske dobi te učenika koji pohađaju razrednu nastavu.

Molimo vas da pažljivo pročitate navedene Upute te ukoliko postoji stvarna potreba dovođenja djeteta zbog zaposlenosti oba roditelja/skrbnika i nemogućnosti zbrinjavanja djeteta ostankom kod kuće, ispunite i potpišite
Izjavu roditelja prije uključivanja djeteta u ustanovu koju možete preuzeti ovdje. Potpisanu izjavu je potrebno donijeti prvi dan dolaska djeteta u Vrtić.

• Ponudu posebnih programa u pedagoškoj godini 2020./2021. možete vidjeti ovdje.

• MJERE ZA OSIGURANJE HIGIJENE U DJEČJEM VRTIĆU SREDNJACI
                                                  LETAK ZA RODITELJE