UPIS DJECE U DJEČJI VRTIĆ "SREDNJACI" - 2024./2025. ped. god.

ovim vas putem obavještavamo da će se upisi u dječje vrtiće kojima je osnivač Grad Zagreb provoditi isključivo elektroničkom prijavom putem Portala Moje ZG e-usluge

na poveznici e-VRTIĆI  https://eupisi.zgvrtici.hr/welcome

Prijave za upis djece u programe predškolskog odgoja i obrazovanja zaprimat će se od 13. svibnja 2024. do 23. svibnja 2024.

Obavijest o upisu djece rane i predškolske dobi u programe predškolskog odgoja i obrazovanja za pedagošku godinu 2024./2025.

Ponuda posebnih programa u Dječjem vrtiću Srednjaci - detaljne informacije o programima pronađite ovdje

Odluka o načinu ostvarivanja prednosti pri upisu djece u dječje vrtiće kojima je osnivač Grad Zagreb

Plan upisa djece rane i predškolske dobi u programe predškolskog odgoja i obrazovanja za pedagošku godinu 2024./2025.

LISTA PREDNOSTI za upis djece rane i predškolske dobi u Dječji vrtić Srednjaci tijekom pedagoške godine 2023./2024. do provedbe redovitih upisa za novu pedagošku godinu - 13. 5. 2024.

REZULTATI UPISA DJECE RANE I PREDŠKOLSKE DOBI U DJEČJI VRTIĆ "SREDNJACI" - 2023./2024. ped.god.

Rezultate upisa djeteta u Dječji vrtić Srednjaci možete pogledati ovdje.

Obavijest za roditelje prihvaćene djece